Top 10 similar words or synonyms for montferrand

viriat    0.971970

sambre    0.970970

seyne    0.970654

melun    0.967664

lussan    0.967522

laize    0.965621

meximieux    0.965561

besbre    0.965111

solsona    0.964206

larche    0.963496

Top 30 analogous words or synonyms for montferrand

Article Example
Kantoni Montferrand Kantoni Montferrand aktualisht përbëhet nga 1 komuna.
Kantoni Montferrand Kantoni Montferrand ("frëngjisht: Canton de Montferrand") është një kanton në departamentin Puy-de-Dôme, rajonin Auvergne në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Clermont-Ferrand. Ka sipërfaqe km dhe popullsi 10908 banorë.