Top 10 similar words or synonyms for melun

sambre    0.972609

chelles    0.972459

viriat    0.971009

églises    0.970081

meximieux    0.969537

bollène    0.969197

boussières    0.968340

montferrand    0.967664

cuisiat    0.967036

barse    0.966935

Top 30 analogous words or synonyms for melun

Article Example
Qarku Melun Qarku Melun është një qark në Francë, dhe është pjesë e departamentit Seine-et-Marne.
Kantoni Melun-Sud Kantoni Melun-Sud ("frëngjisht: Canton de Melun-Sud") është një kanton në departamentin Seine-et-Marne, rajonin Île-de-France në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Melun. Ka sipërfaqe 14.47km dhe popullsi 22613 banorë.
Kantoni Melun-Sud Kantoni Melun-Sud aktualisht përbëhet nga 3 komuna.
Kantoni Melun-Nord Kantoni Melun-Nord aktualisht përbëhet nga 7 komuna.
Kantoni Melun-Nord Kantoni Melun-Nord ("frëngjisht: Canton de Melun-Nord") është një kanton në departamentin Seine-et-Marne, rajonin Île-de-France në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Melun. Ka sipërfaqe 47.26km dhe popullsi 38333 banorë.