Top 10 similar words or synonyms for seulles

jabron    0.972519

bessin    0.970058

verdon    0.969233

nouvion    0.961832

meximieux    0.960922

thiérache    0.960542

barse    0.960185

mortagne    0.960063

besbre    0.960062

moignans    0.959000

Top 30 analogous words or synonyms for seulles

Article Example
Kantoni Tilly-sur-Seulles Kantoni Tilly-sur-Seulles aktualisht përbëhet nga 22 komuna.
Kantoni Tilly-sur-Seulles Kantoni Tilly-sur-Seulles ("frëngjisht: Canton de Tilly-sur-Seulles") është një kanton në departamentin Calvados, rajonin Basse-Normandie në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Tilly-sur-Seulles. Ka sipërfaqe 131.81km dhe popullsi 15926 banorë.