Top 10 similar words or synonyms for bessin

thiérache    0.976599

seulles    0.970058

risle    0.969317

thoissey    0.969085

verdon    0.966743

brécey    0.965413

rouvroy    0.964864

meximieux    0.963718

viriat    0.959085

civray    0.957462

Top 30 analogous words or synonyms for bessin

Article Example
Asnières-en-Bessin Asnières-en-Bessin është një komunë në Francë. Asnières-en-Bessin bën pjesë në departamentin Calvados të rajonit Normandie. Komuna ka një popullsi prej 58 banorë dhe sipërfaqe 4.61 km².