kovalainenem    0.771075

fabricem    0.768330

Top 30 analogous words or synonyms for montoyou

Article Example
Ralf Schumacher Dobrá umístění pokračovala i v sezóně 2002, ale nakonec skončil až za týmovým kolegou, Juanem Pablem Montoyou. Celkově byl tak jako v minulé sezóně čtvrtý ale získal 42 bodů, vyhrál pouze jednou, v Malajsii.
Grand Prix Belgie 2002 V bitvě týmových kolegů Michael Schumacher i Kimi Räikkönen předčili Rubense Barrichella a Davida Coultharda shodně o 0,609 s. Mark Webber překonal Anthoniho Davidsona o 0,608 s. Nejtěsnější rozdíl byl mezi Jacquesem Villeneuvem a Olivierem Panisem (0,150 s), Eddim Irvinem a Pedrou de la Rosou (0,191 s) a Ralfem Schumacherem a Juanem Pablem Montoyou (0,286 s).
Fernando Alonso V Grand Prix Turecka bral Alonso druhé místo, když v závěru závodu vylétl Montoya mimo trať. V italské Monze byl v kvalifikaci Alonso třetí, v závodě druhý za Montoyou. V Belgické velké ceně dojel Fernando taktéž druhý, když postoupil vzhůru po kolizi Antonia Pizzonii a Juana Pabla Montoyi.
Ralf Schumacher V roce 2003 vyhrál Schumacher Grand Prix Evropy (na Nürburgringu) a Grand Prix Francie, a společně s Montoyou vybojovali pro Williams konečné druhé místo v poháru konstruktérů v letech 2002 a 2003. V této sezóně také získal Ralf nejvíce bodů, 58, i tak to ale stačilo jen na 5. místo.
Michael Schumacher Obhajobu titulu začal v úvodním závodě v australském Melbourne pole position i výhrou v závodě. V této sérii pokračoval i při Grand Prix Malajsie, kde v dešti zajížděl kola o pět sekund rychlejší než zbytek startovního pole; bratři Schumacherové zde podvacáté společně bodovali. I v Brazílii předčil všechny v kvalifikaci, v dešti jej kvůli kolizi s Montoyou porazil Coulthard v McLarenu. Grand Prix San Marina nedokončil kvůli poruše zavěšení, první výhru v kariéře tu získal bratr Ralf. Ve Španělsku až do posledního kola jezdil s vibrujícím vozem za Häkkinenem, kterému však pět zatáček před cílem selhal motor, a Schumacher tak slavil další výhru. V Rakousku po souboji s Montoyou, který jej vystrčil z trati, dojel po stíhací jízdě druhý, když jej na pokyn týmu na stříbrnou příčku pustil Barrichello. Velkou cenu Monaka vyhrál po problémech obou jezdců McLarenu.