häkkinenem    0.776030

rosbergem    0.770797

Top 30 analogous words or synonyms for jarnem

Article Example
Jenson Button Před ročníkem 2002 byl Benetton přejmenován na Renault. I když byl Button docela pravidelně porážen v kvalifikacích stájovým kolegou Jarnem Trullim, prokazoval Jenson dobré výsledky v závodech. Jen těsně mu v Malajsii unikly první stupně vítězů, když ho kvůli problémům s převodovkou předjel v posledním kole Michael Schumacher. V závodě tak dojel čtvrtý, stejně jako poté v Brazílii. V sezóně ještě posbíral body za pátá a šestá místa a celkově se v šampionátu umístil sedmý, Trulli pak osmý.
Kimi Räikkönen V Japonsku se Räikkönen v prvním kole střetl s Felipem Massou, což mělo za následek potíže s ovladatelností vozu. Přesto ale dojel šestý, 2,5 sekundy za Fernandem Alonsem. Při Grand Prix Brazílie, předjel Kimi vítěze kvalifikace Barrichella, ještě před zatáčkou Curva De Sol. Poté bojoval s Juanem Pablem Montoyou o vedení a nakonec dojel o sekundu za ním a byl druhý. Celkově skončil Räikkönen na sedmém místě, se ziskem 45 bodů a čtyřmi umístěními na stupních vítězů, pouze o bod za šestým Jarnem Trullim.
Fernando Alonso Alonso zůstal u Renaultu i pro rok 2004. Po začátku sezóny byl Alonso trochu zpochybňován, když byl v kvalifikacích většinou porážen stájovým kolegou Jarnem Trullim. Alonso předvedl slušný výkon ve velké ceně Francie, kde získal nejdříve pole position a o vítězství ho nakonec připravila jen fantastická taktika Ferrari a Michaela Schumachera se čtyřmi zastávkami. Naopak Trulliho výsledky se začaly zhoršovat a tak ho Renault propustil a místo něj posadil do závodní sedačky šampióna z roku 1997, Jacquese Villeneuva. Alonso nakonec v šampionátu skončil čtvrtý s 59 body.
Ralf Schumacher Grand Prix USA jakoby byla pro Ralfa prokletá, protože na stejném místě havaroval i v roce 2005, kde tomu výrazně dopomohly pneumatiky a byl to jakýsi začátek fiaska Grand Prix USA 2005. V tom roce už ale Ralf jezdil za Toyotu, jelikož Williams ho propustil kvůli velkým finančním požadavkům. V prvních 12 závodech byl porážen stájovým kolegou, Jarnem Trullim. Své první stupně vítězství v Toyotě vybojoval Ralf v Maďarsku, kde se hnal za druhým místem, které ale nakonec uhájil jeho bratr Michael. Tým Toyota zvolil pro závěrečné 3 závody specifikaci vozu typu B pro vůz TF105. A přineslo to výsledky, Ralf získal v Japonsku pole position a o týden později v Číně skončil třetí. Tato modifikovaná verze vozu pomohla Schumacherovi získat šesté místo v poháru jezdců, a skončil tak 2 body před Trullim, kterému typ B absolutně nesedl.
Robert Kubica Během Grand Prix Kanady 2007 měl Kubica ošklivou havárii ve 27. kole. Kubica se dostal mimo trať po srážce s Jarnem Trullim. Na trávě najel na hrbol, což vyhodilo jeho předek monopostu do vzduchu, a tím bylo znemožněno jakékoli brždění nebo ovládání vozu. Rychlost v době nárazu do bariéry byla 300,13 km/h a přetížení dokonce 28G. Po závodě bylo vyzkoumáno, že během havárie působilo na Kubicu dokonce až 75G. Kubicovou auto se po nárazu roztočilo a přeletělo zpátky přes trať, kde narazilo do druhé bariéry a následně převrátilo na bok. Na trať vyjel safety car a Kubica byl během té doby vyproštěn z vozu a převezen do zdravotnického centra u okruhu, kde lékaři označili jeho stav za „stabilní“, v té době se však nevědělo o případných jiných zraněních. Krátce poté, jeho manažer Daniele Morelli řekl, že Kubica je při vědomí a komunikuje. Zpočátku se objevily spekulace že má Kubica zlomenou nohu, ale Mario Theissen spekulace vyvrátil a oznámil, že Kubica neutrpěl žádné velké zranění.