Top 10 similar words or synonyms for serrières

luxe    0.966114

solsona    0.964615

anys    0.962081

meximieux    0.960496

larche    0.959531

verdon    0.959160

sambre    0.957175

besbre    0.956767

estudio    0.954850

villes    0.954618

Top 30 analogous words or synonyms for serrières

Article Example
Kantoni Serrières Kantoni Serrières aktualisht përbëhet nga 17 komuna.
Kantoni Serrières Kantoni Serrières ("frëngjisht: Canton de Serrières") është një kanton në departamentin Ardèche, rajonin Rhône-Alpes në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Serrières. Ka sipërfaqe 113.11km dhe popullsi 11415 banorë.