Top 10 similar words or synonyms for sancerre

cambrésis    0.972209

sambre    0.964651

neuvy    0.964089

meximieux    0.963285

sains    0.963214

manosque    0.962306

beuzeville    0.961492

pierrepont    0.960508

givry    0.960365

seyne    0.960051

Top 30 analogous words or synonyms for sancerre

Article Example
Kantoni Sancerre Kantoni Sancerre aktualisht përbëhet nga 18 komuna.
Kantoni Sancerre Kantoni Sancerre ("frëngjisht: Canton de Sancerre") është një kanton në departamentin Cher, rajonin Région Centre në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Sancerre. Ka sipërfaqe 296.78km dhe popullsi 9953 banorë.