Top 10 similar words or synonyms for retournac

retret    0.954459

anfängen    0.952248

vanities    0.951270

monistrol    0.950968

briouze    0.945150

finns    0.944353

aubervilliers    0.943907

thiérache    0.943696

metern    0.943630

virieu    0.943536

Top 30 analogous words or synonyms for retournac

Article Example
Kantoni Retournac Kantoni Retournac ("frëngjisht: Canton de Retournac") është një kanton në departamentin Haute-Loire, rajonin Auvergne-Rhône-Alpes në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Retournac. Ka sipërfaqe 71.61km dhe popullsi 3464 banorë.
Kantoni Retournac Kantoni Retournac aktualisht përbëhet nga 3 komuna.
Kantoni Bas-en-Basset Ajo kufizohet kantoni Saint-Bonnet-le-Château në veri, kantoni Craponne-sur-Arzon në perëndim, kantoni Retournac në jug, kantoni Monistrol-sur-Loire në jug-lindje dhe kantoni Aurec-sur-Loire në lindje.