Top 10 similar words or synonyms for noyelles

dompierre    0.977011

bailleul    0.975562

chalaronne    0.973673

lompnes    0.972397

brétigny    0.972030

ceyzériat    0.971647

bellegarde    0.970389

valserine    0.970138

moulins    0.969602

laonnois    0.969453

Top 30 analogous words or synonyms for noyelles

Article Example
Kantoni Noyelles-sous-Lens Kantoni Noyelles-sous-Lens ("frëngjisht: Canton de Noyelles-sous-Lens") është një kanton në departamentin Pas-de-Calais, rajonin Nord-Pas-de-Calais në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Noyelles-sous-Lens. Ka sipërfaqe 10.57km dhe popullsi 21659 banorë.
Kantoni Noyelles-sous-Lens Kantoni Noyelles-sous-Lens aktualisht përbëhet nga 3 komuna.