Top 10 similar words or synonyms for nesle

montealegre    0.960313

kalinin    0.954835

belizas    0.953897

karoui    0.953303

guggiari    0.953070

voldemaras    0.952328

nagai    0.951374

méen    0.951107

kabui    0.950788

carmaux    0.950248

Top 30 analogous words or synonyms for nesle

Article Example
Kantoni Nesle Kantoni Nesle aktualisht përbëhet nga 21 komuna.
Kantoni Nesle Kantoni Nesle ("frëngjisht: Canton de Nesle") është një kanton në departamentin Somme, rajonin Picardie në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Nesle. Ka sipërfaqe 11.145km dhe popullsi 7546 banorë.