Top 10 similar words or synonyms for levet

chelles    0.965999

manosque    0.964969

sambre    0.963755

meximieux    0.963556

plabennec    0.961572

melun    0.959880

viriat    0.958649

châtenay    0.957702

brécey    0.957419

montluel    0.957278

Top 30 analogous words or synonyms for levet

Article Example
Kantoni Levet Kantoni Levet aktualisht përbëhet nga 13 komuna.
Kantoni Levet Kantoni Levet ("frëngjisht: Canton de Levet") është një kanton në departamentin Cher, rajonin Région Centre në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Levet. Ka sipërfaqe 247.71km dhe popullsi 9091 banorë.