Top 10 similar words or synonyms for lesneven

melun    0.962351

plabennec    0.961477

castelsarrasin    0.960866

bollène    0.959009

rouvroy    0.957293

églises    0.956455

manosque    0.956310

ploudalmézeau    0.955678

treffort    0.955598

sambre    0.954972

Top 30 analogous words or synonyms for lesneven

Article Example
Kantoni Lesneven Kantoni Lesneven ("frëngjisht: Canton de Lesneven") është një kanton në departamentin Finistère, rajonin Région Bretagne në Francë. Kryeqëndra e kantonit është . Ka sipërfaqe km dhe popullsi 23354 banorë.
Kantoni Lesneven Kantoni Lesneven aktualisht përbëhet nga 12 komuna.