Top 10 similar words or synonyms for houdain

boussières    0.971685

thiérache    0.970943

viriat    0.969647

thoissey    0.966864

anfängen    0.965126

rakotoarijaona    0.964209

spaur    0.963519

pinda    0.963260

vinica    0.960700

kaneri    0.960344

Top 30 analogous words or synonyms for houdain

Article Example
Kantoni Houdain Kantoni Houdain ("frëngjisht: Canton de Houdain") është një kanton në departamentin Pas-de-Calais, rajonin Nord-Pas-de-Calais në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Houdain. Ka sipërfaqe 70.54km dhe popullsi 14749 banorë.
Kantoni Houdain Kantoni Houdain aktualisht përbëhet nga 11 komuna.