Top 10 similar words or synonyms for homécourt

thoissey    0.967473

viriat    0.961801

castelsarrasin    0.961087

rouvroy    0.960652

thiérache    0.960253

brécey    0.958086

lesneven    0.953705

melun    0.951931

boussières    0.951375

plouzané    0.950882

Top 30 analogous words or synonyms for homécourt

Article Example
Kantoni Homécourt Kantoni Homécourt ("frëngjisht: Canton d'Homécourt") është një kanton në departamentin Meurthe-et-Moselle, rajonin Lorraine në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Homécourt. Ka sipërfaqe 68.65km dhe popullsi 17122 banorë.
Kantoni Homécourt Kantoni Homécourt aktualisht përbëhet nga 9 komuna.