Top 10 similar words or synonyms for bussières

sambre    0.971103

meximieux    0.965294

cambrésis    0.963025

valserine    0.962214

dompierre    0.958357

plabennec    0.957949

barse    0.956616

manosque    0.955574

montferrand    0.954688

viriat    0.954567

Top 30 analogous words or synonyms for bussières

Article Example
Kantoni Chambley-Bussières Kantoni Chambley-Bussières aktualisht përbëhet nga 12 komuna.
Kantoni Chambley-Bussières Kantoni Chambley-Bussières ("frëngjisht: Canton de Chambley-Bussières") është një kanton në departamentin Meurthe-et-Moselle, rajonin Lorraine në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Chambley-Bussières. Ka sipërfaqe 115.65km dhe popullsi 3346 banorë.