Top 10 similar words or synonyms for brénod

valserine    0.974489

maizières    0.971137

beuvron    0.966902

meximieux    0.966590

sambre    0.964445

dompierre    0.961812

aspres    0.961704

gartempe    0.961156

givet    0.960262

baie    0.959572

Top 30 analogous words or synonyms for brénod

Article Example
Brénod Brénod është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ain të rajonit Auvergne-Rhône-Alpes. Brénod ka një popullsi prej 550 banorë dhe sipërfaqe 23.79 km², me një dendësi prej 23 banor/km².
Kantoni Brénod Kantoni Brénod ("frëngjisht: Canton de Brénod") është një kanton në departamentin Ain, rajonin Rhône-Alpes në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Brénod. Ka sipërfaqe 203.17km dhe popullsi 3721 banorë.
Kantoni Brénod Kantoni Brénod aktualisht përbëhet nga 12 komuna.