Top 10 similar words or synonyms for brécey

thoissey    0.970208

dunes    0.966303

bessin    0.965413

viriat    0.964202

meximieux    0.963543

thiérache    0.962192

öffentliche    0.960867

rouvroy    0.960853

anfängen    0.959924

civray    0.959624

Top 30 analogous words or synonyms for brécey

Article Example
Kantoni Brécey Kantoni Brécey aktualisht përbëhet nga 15 komuna.
Kantoni Brécey Kantoni Brécey ("frëngjisht: Canton de Brécey") është një kanton në departamentin Manche, rajonin Basse-Normandie në Francë. Kryeqëndra e kantonit është Brécey. Ka sipërfaqe 128.05km dhe popullsi 5873 banorë.