mccororysanya    0.815899

jarnell    0.815493

Top 30 analogous words or synonyms for kiah

Article Example
Kiah Stokes Kiah Stokes (ur. 30 marca 1993 w Cedar Rapids) – amerykańska koszykarka występująca na pozycji środkowej, obecnie zawodniczka New York Liberty w WNBA.
Mistrzostwa Świata w Pływaniu na krótkim basenie 2016 – 800 m stylem dowolnym kobiet Złoty medal zdobyła Amerykanka Leah Smith, która w finale uzyskała czas 8:10,17. Srebrny medal wywalczyła druga z reprezentantek Stanów Zjednoczonych, Ashley Twichell (8:11,95). Trzecie miejsce zajęła Kiah Melverton z Australii (8:16,51).
Port lotniczy Houston-George Bush Międzykontynentalny port lotniczy Houston-George Bush ("George Bush Intercontinental Airport/Houston") ((kod IATA: IAH, kod ICAO: KIAH) – międzynarodowe lotnisko położone 37 km na północ od centrum Houston, w stanie Teksas. Stanowił główny węzeł lotniczy dla Continental Airlines. Obsługuje ponad 32 mln pasażerów rocznie. Nazwany na cześć 41. Prezydenta Stanów Zjednoczonych George’a Herberta Walkera Busha, ojca 43. prezydenta USA, George’a Walkera Busha.