Top 10 similar words or synonyms for bun

yon    0.912687

холмиум    0.909477

yip    0.905353

giù    0.904280

kuo    0.902972

gue    0.901840

tsv    0.901446

απο    0.900637

diu    0.898505

mipela    0.898160

Top 30 analogous words or synonyms for bun

Article Example
T.I. Албумот во својата прва недела докачил 109.000 копии. На албумот гостуваат многу познати рапери од Југот на Америка, попознат како Dirty South, вклучувајќи ги и: 8Ball & MJG, Jazze Pha, Bun B, Mac Boney, и воедно е продуциран од Канје Вест, Jazze Pha, David Banner, и неговиот главен продуцент DJ Toomp, кој е долгогодишен колега на Харис. Овој албум на Харис е еден од неговите најпознати, и тој е рангиран на многу високи места во историјата на хип хопот и трапот. Complex го рангираше на 5 место како најдобар албум што некогаш бил издаден од страна на артист од Југот на Америка.