建興    0.923525

0.922884

Top 30 analogous words or synonyms for guželmins

Article Example
Jordan Grand Prix Otrajā sezonā komanda piedzīvoja pamatīgas izmaiņas: Ford dzinēju vietā tika lietoti Yamaha motori, un tika nomainīti piloti. Sezonu uzsāka un pabeidza Stefano Modena un Maurisiu Guželmins. Atšķirībā no punktiem bagātās 1991. gada sezonas, 1992. gadā komanda izcīnīja tikai vienu punktu.
Leyton House Racing . gads bija neizdevies jau pašā sākumā. Pilotiem bija grūti kvalificēties, viņi bieži izstājās. Pārsteidzošā kārtā, Ivans Kapelli izcīnīja otro vietu , tikai astoņas sekundes atpaliekot no uzvarētāja Alēna Prosta. Sacīkstes gaitā kādu laiku piloti bija pirmajā un otrajā vietā. Maurisiu Guželmins izstājās dzinēja defekta dēļ. Iepriekšējā sacīkstē nevienam no komandas pilotiem neizdevās kvalificēties sacīkstei. Viņš izcīnīja vienu punktu , tādēļ komanda ierindojās septītajā vietā ar septiņiem punktiem.