sielo    0.929362

kankunens    0.929191

Top 30 analogous words or synonyms for apičella

Article Example
Jordan Grand Prix 1993. gadā komanda lietoja Hart dzinējus. Pirmajā sacīkstē Jordan formulas vadīja Rubenšs Barikello un Ivans Kapelli, tomēr jau pēc diviem posmiem par Barikello komandas biedru kļuva Tjerī Butsēns, kurš šo vietu ieņēma lielāko daļu sezonas. Tās nobeigumā par otro pilotu kļuva arī Marko Apičella, Emanuele Naspeti un Edijs Irvains.
Edijs Ērvins Ērvins savas F1 karjeras sākumā bija Jordan pilots. Edijs debitēja 1993. gada sezonas beigās. Viņa komandas biedrs Rubenšs Barikello vienīgais no komandas togad piedalījās visās sacīkstēs. Neskaitot Ērvinu, viņam bija vēl četri komandas biedri: Ivans Kapelli, Tjerī Butsēns, Marko Apičella un Emanuele Naspeti. Pēdējie divi piedalījās tikai vienā sacīkstē. Savās pirmajās sacensībās Japānā brits izcīnīja vienu punktu, tādēļ Edijs Džordans deva zaļo gaismu tam, lai Ērvins piedalītos arī sezonas noslēdzošajās sacīkstēs Adelaidā. . gadā tika pagarināts līgums gan ar Ērvinu, gan ar Barikello. Pēc pirmās sacīkstes Brazīlijā Ērvins tika diskvalificēts uz trim sacīkstēm sakarā ar viņa izraisīto avāriju 35. aplī. Pirmo reizi togad viņš finišēja sezonas 11. sacīkstē Beļģijā. Sezonas pirmā puse bija maldīga, jo Eiropas un pilots izcīnīja attiecīgi divus un vienu punktu. Tas bija pietiekami, lai viņš paliktu komandā vēl uz vienu gadu. Ērvinam izdevās sagādāt komandas vēsturē otro pjedestālu . gada . Viņa sniegums bija tik pārliecinošs, ka Ferrari nolīga britu par komandas otro pilotu aiz Mihaela Šumahera. Edija zvaigžņu stunda pienāca . gadā, kad viņš līdz pat pēdējai sacīkstei cīnījās par čempiona titulu ar Miku Hakinenu, taču Ērvins zaudēja, atpaliekot tikai par diviem punktiem. Kopš . gada Ērvins brauca jaunajā Jaguar komandā. Tāpat kā ar Arrows . un BAR . gadā, tika solītas uzvaras, taču Ērvina labākais rezultāts bija 3. vieta (Monako . gadā un Itālijā . gadā). Pēc . gada sezonas Ērvins pameta sacīkstes.