valtteri    0.895781

liuzzi    0.895349

Top 30 analogous words or synonyms for räikkönen

Article Example
Kimi Räikkönen Raikonenas yra ramus ir šaltas, gerai numatantis savo lenktynių strategiją – todėl jį vadina „Iceman“ (liet. Ledo Žmogus), ši pravardė užrašyta ir ant jo šalmo šono. Raikoneną mechanikai vadindavo „Kimppa“, „Räikkä“ ir „Kimster“.
Kimi Räikkönen Brazilijos GP, pirmasis finišo liniją nutraukus lenktynes kirto G. Fisichella, tačiau pergalė buvo atiduota Raikonenui, nes lenktynių nutraukimo atveju galutinėje lenktynininkų rikiuotėje paskelbiamos jų pozicijos prieš 2 ratus. Oficialiame pareiškime teigiama, kad Jordan pilotas Giancarlo Fisichela jau buvo pradėjęs važiuoti 56-ą ratą iki lenktynių sustabdymo, o tai reiškė, kad galutinė rikiuotė turėjo būti skaičiuojama pagal 54-ojo rato rezultatus. Gavę duomenis iš laiko skaičiavimu lenktynių metu užsiimančios organizacijos, teisėjai nusprendė, kad Giancarlo Fisichella spėjo užbaigti 55-ąjį ir pradėti 56-ąjį ratą prieš tai, kol lenktynės buvo nutrauktos. Todėl galutiniais lenktynių rezultatais turi būti laikomi 54-ojo rato, o ne 53-iojo rato, kaip anksčiau manyta, rezultatai. Todėl Kimis prarado pirmąją poziciją ir buvo paskelbtas antru.
Kimi Räikkönen JAV GP metu Raikonenas iškovojo pole poziciją, bet Michaelis Šumacheris finišavo pirmas, palikdamas už nugaros Kimį, kuris finišavo antras. Paskutinėse lenktynėse Ferrari pilotui tereikėjo tik vieno taško kad taptų čempionu, o Raikonenui reikėjo nugalėti paskutinėse lenktynėse ir kad Michaelis negautų nei vieno taško. Paskutinėse 2003 Formulės 1 sezono lenktynėse Japonijoje, Kimis kvalifikavosi 8-oje vietoje. Finišavo antras, o 7 kartus pasaulio čempionas atvažiavo taškuose, taip tapdamas 6-ą kartą pasaulio čempionu. Juan Pablo Montoya nekirto finišo linijos ir tai reiškė, kad Kimis pilotų įskaitoje liko antras, dviem taškais atsilikdamas nuo Ferrari piloto. McLaren konstruktorių įskaitoje liko trečia atsilikdama nuo Williams 2-iem taškais, o nuo Ferrari 12 taškų.
Kimi Räikkönen Sezoną pradedami už Renault, McLaren sustiprėjo Australijoje, kur Raikonenas finišą kirto antrojoje vietoje, nors lenktynėse turėjo daug problemų. Lenktynių pabaigoje Kimis spaudė Fernando Alonso ir sugebėjo įveikti greičiausią ratą, atsilikdamas nuo ispano tik 1.8 sekundės. San Marino GP blogai buvo pasirinkta strategija ir padaryta klaida kvalifikacijoje. Po jos jis startavo iš 8 vietos. Lekntynių pradžioje Kimis pateko į spūstį, todėl Šumacheris ir 2005 metų čempionas Alonsas labai nutolo nuo suomio. Raikonenas finšą kirto penktoje vietoje, o jo komandos draugas Juan Pablo Montoya finišavo trečiojoje vietoje.
Kimi Räikkönen Kanadoje Kimis kvalifikavosi ketvirtas, finšą kirto penktas. Jo komandos draugui Felipe Massa buvo parodyta juoda vėliava (diskvalifikuoja pilotą iš lenktynių). Ferrari pilotai nesugebėjo aplenkti tais metais lyderiavusių McLaren pilotų JAV GP. Kimis finišavo 4 už Felipe Massa, kuris finišą kirto 3-oje vietoje