proplavených    0.483150

tacklu    0.482922

Top 30 analogous words or synonyms for dvousekundovou

Article Example
Jiří Prskavec Na letních olympijských hrách startoval poprvé v Riu 2016, kde i přes dvousekundovou penalizaci ve finálové jízdě vybojoval bronzovou medaili.
Heinkel He 177 Stevens opět klesl na 100 m a vypálil dvousekundovou dávku. Teprve tehdy se zdálo, že se německá posádka probudila a uvědomila hrozící smrtelné nebezpečí; zadní střelec opětoval palbu, ale bezvýsledně. Jeden z motorů byl již v plamenech a po dalších dvou přesných dávkách z 20mm kanónu Mosquita otřásl trupem He 177 výbuch a v spirále se zřítil do moře a vybuchl.
Rychlobruslařská sezóna Martiny Sáblíkové 2012/2013 Na prvním mítinku Světového poháru 2012/2013 v Heerenveenu (16.–18. listopadu) startovala nezvykle na čtyřech tratích. Absolvovala pro ni tradiční závody na 1500 m a 3000 m a představila se také na sprinterských tratích 500 m a 1000 m; trenér však uvažoval i o závodu s hromadným startem. Jako první ostrý závod v sezóně zajela distanci 3000 m. Startovala v poslední jízdě s Claudií Pechsteinovou, i kvůli chybám v technice jízdy se nedokázala přiblížit časům vedoucí Stephanie Beckertové, takže s více než dvousekundovou ztrátou skončila na druhém místě. S minimálním náskokem však překonala dvě nizozemské závodnice, které se natěsnaly na třetí a čtvrtou příčku. Druhý den se v divizi B zúčastnila sprinterského závodu na 500 m, který brala jako zkušební a ve kterém skončila na posledním, 23. místě. O několik hodin později nastoupila v poslední jízdě na start střední, patnáctisetmetrové tratě. S necelou dvousekundovou ztrátou se nakonec umístila na páté příčce, když zaostala za třemi specialistkami na tuto distanci a o několik setin také za veteránkou Pechsteinovou. Víkend zakončila startem v divizi B na sprinterském kilometru, v němž se umístila na 11. místě.
Mistrovství světa v biatlonu 2015 V štafetě žen byly největšími favoritkami české reprezentantky, které vyhrály tři z předcházejících pěti závodů ve světovém poháru. Tradičně na prvním úseku jedoucí Eva Puskarčíková začala sice trochu pomaleji a po dvou dobíjeních při střelbě vstoje předávala až na 12. místě, ale v kontaktu s vedoucími závodnicemi. Gabriela Soukalová odstřílela svoje položky čistě; při druhé zastávce na střelnici tak využila zaváhání několika soupeřek a dostala se do čela. Před koncem úseku ji sice předjela Italka, ale dokončila na druhém místě s jen dvousekundovou ztrátou. Jitka Landová už při střelbě vleže využila všech 8 nábojů a propadla se na 8. místo. Po střelbě vstoje pro ni čtyři nepřesné střely znamenaly trestné kolo, vůbec první pro české ženské štafety v tomto ročníku světového poháru. Landová se pak chyby snažila napravit dobrým během, ale rozestupy v této fázi závodu byly už tak velké, že se posunula jen na 8. místo. Také Veronika Vítková se na posledním úseku posouvala v průběžném pořadí dopředu, ale na střelnici potvrdila, že střelba vleže jí v posledním období nevycházela: musela na dvě trestná kola. Vstoje sice nechybovala, ale to ji už k lepšímu místu nepomohlo a tak české reprezentantky skončily nakonec osmé, což byl jejich nejhorší výsledek za poslední rok. Přesto získaly malý křišťálový globus za celkové prvenství v hodnocení této disciplíny.